מי אני

בעיקר אישה מאוד סקרנית, עם הרבה שאלות ורצון ללמוד ולהבין דברים. מה עושים, מה מהות הדברים, מי עושה, איך זה יתבצע  ועוד המון שאלות שיעזרו לי לעצב בשבילכם ובשביל הלקוחות שלכם מוצר שימושי ונוח. דבר שישפר את החיבור ביניכם.

אני מעצבת מוצר בוגרת שנקר (2010) לעיצוב תעשייתי ובוגרת המסלול לעיצוב אתרים ואפליקציות (2015). במשך השנים האחרונות אני עובדת כעצמאית בתחום, עבור מגוון של חברות, גדולות וקטנות, ארגונים, סטארטאפים משרדי פרסום וגם מלמדת חוויית משתמש במכללות.

אני מובילה פרוייקטים, עובדת עם צוותי פיתוח של מובייל ווב, מדברת פיתוחית, עובדת עם מגוון בעלי תפקידים בחברות. אוהבת לעבוד עם אנשים מעניינים בסביבה עם אווירה טובה.

אני מוצאת את תהליך אפיון חווית משתמש מאוד משמעותי ומחבר

הכלים שלי

sg shirley gueta sun world icon

אני אוהבת אמנות ועיצוב, הנה כמה מקומות בהם ביקרתי במוזיאונים ותערוכות

מילאנו, רומא, לונדון, נוטינגהאם, אמסטרדם, איינדהובן, מנהטן, ברוקלין, פריז, שטוטגארט, ברצלונה, וינה, לינץ, זלצבורג, ירושלים, תל אביב, חולון, חיפה… אין כמו בבית

הלקוחות שלי

מעשים טובים

בזמני החופשי אני בוחרת גם לתת לקהילה, באמצעות תרומת שעות עיצוב והרצאות בנושאים של התמכרות למוצרים דיגיטליים, הרצאות היכרות עם העולם של חוויית משתמש, שיפור חוויית משתמש באתרים של בעלי עסקים, ומנטורינג למעצבים שרוצים להכנס לתחום.

גלילה לראש העמוד